Velünk történt

Balatoni kis-kör kerékpártúra 2020.október

Balaton kis-kör kerékpártúra

A 2020-as évi „Szív napját” (amely szeptember 30-án volt) a Székesfehérvári Szív Egyesület áthelyezte egy pár nappal későbbre.Ennek oka az időjárás is volt.
  Egy szép verőfényes szombati napra terveztük a rehabilitációs kerékpártúrát, amely célja a Balaton körüli kis-kör teljesítése volt. A reggeli időpontban találkoztunk a vasútállomáson, feltettük a vasparipákat a vonatra, s irány BALATON ALIGA.

A megérkezés után bringára pattanva róttuk a kilométereket. Nem csak a méterek fogytak, hanem a kilók is. Több nevezetességet is megnéztünk, többször nemcsak levegőt vettünk, hanem hasunkat is feltöltöttük finomságokkal. Késő délután kissé fáradtan, de sok élménnyel tele érkeztünk meg.

A felejthetetlen kirándulást Zseli Miklós tagtársunknak köszönhetjük, aki máris tervezi a következő túrát a Fehérvári Városi Kört. Köszönjük neki.