Civil Nap-2020, Székesfehérvár

Civil Napi rendezvény

2020.szeptember 12.-én ismét megrendezésre került az önkormányzat szervezésében a Székesfehérvári Civil Nap, mely a Zichy ligetben volt található. Ezen a rendezvényen azok a civil szervezetek vesznek részt, amelyek bemutatkoznak a város lakói számára. Egyesületünk is ezzel a céllal jelentkezett erre a napra.
Délelőtt a 9-órai megnyitó után Fábián Árpád gyógytornász vezetésével 20-25 perces gyakorlatot  mutattunk be a megjelent érdeklődőknek! Sokan voltak, akik beálltak hozzánk tornázni, ugyanis Szepes Kati bemutatta az egyesület életét, majd folytatásra invitálta a közönséget. Más műorszám is volt, de mi szívesen osztogattuk a szíves lufikat, csokikat és a szórólapokat. Reméljük sikerült új tagokat toborozni ezen a szép napos délelőttön.

További részletek, képek a „Velünk történt” oldalon.

G.Marcsi