Friss hírek, közgyűlés, rendezvények

Tisztelt Egyesületi Tagok, Kedves Sporttársak!

A mai napon (2020.09.01-én)  az Egyesületünk vezetősége egyeztetést tartott az előttünk álló feladatokról, programokról és eseményekről és a következő főbb pontokban született megállapodás:

Közgyűlés ! :
- Egyesületünk ez év szeptember 15-én (kedden) 17 órakor tarja rendkívüli közgyűlését.

Helyszín: Fornetti Csemege, Székesfehérvár, Mátyás király krt. 23, (bejárat a Fő utca felől). Lásd alul mellékletként a hivatalos meghívót.

Elmarad a MASZEOSZ rendezvény:
- A koronavírus helyzetre tekintettel elmarad a  Magyar Szív Egyesületek Országos Szövetsége (MASZEOSZ) által szervezett V. jubileumi sporttalálkozó, amelynek a szervezője az idén éppen a mi Egyesületünk lett volna. A jövőre vonatkozóan,  a vírushelyzetre tekintettel később születik majd döntés.

Rehabilitációs sportfoglalkozás (a heti rendszeres tornánk)
- Mivel  a "Nyitott tornatermek" c. tornatermi foglalkozások előreláthatólag idén december 31-ig nem engedélyezettek, így a jövő héten, kedden (szept.8-án) megkezdjük az idei tornákat szabadtéren.

A helyszín: Halesz park.
Időpont : 2020.szeptember du.fél 5 - fél 6-ig.

Tagdíj:
-Kérünk mindenkit, akinek az idei évre tagdíj elmaradása van (egész évre 7.000 Ft.),  az a szabadtéri tornákon fizesse be a hátralevő 3.000 Ft.-ot. Hivatkozunk a mindenki által aláírt "ALAPSZABÁLY IV./ 1. pontjára.

Civil Nap

-Az idei Civil Napi rendezvényt megtartják, amelyen Egyesületünk a hagyományoknak megfelelően részt vesz.
Helyszín: Szfvár, Zichy liget,
Időpont: 2020.szeptember  12 (szombat) 9-15 óra között.
Itt, hagyományosan, a Fábián Árpi vezetésével egy kisebb bemutatót tartunk az érdeklődő  közönségnek. Kérünk mindenkit, hogy aki tud,  vegyen részt a rendezvényen. További információk a Marcsinál.

Az egyéb rendezvényeinkről és hírekről itt a honlapunkon értesítünk mindenkit.

Tisztelettel:

Vezetőség

M E G H Í V Ó !

Tisztelt Egyesületi Tagok! Kedves Sporttársak!
Szeretettel meghívunk BENNETEKET a Székesfehérvári Szív Egyesület
rendkívüli  közgyűlésére.,
amelyet
2020.szeptember 15-én (kedden) 17 órakor tartunk.
Helye: Fornetti  Csemege üzlet különterme.

Amennyiben a résztvevők száma nem éri el az 50% +1 főt, a közgyűlést meg kell ismételni. Ennek időpontja 2020. szeptember 15-én 17.15 óra. Helyszín: ugyanott.

Napirendi pontok:

1. A 2019.es év beszámolója gazdasági szempontból.
  2. A Magyar Szív Egyesületek Országos Szövetsége V. Sporttalálkozójának elhalasztása.
  3. Egyebek.

Megjelenésedre feltétlenül számítunk.