Karácsonyi ünnepség

2017. december 19-én a Deák Ferenc Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolában megtartottuk az egyesület második karácsonyi ünnepségét, melyet összekötöttünk a meghirdetett közgyűléssel. A közgyűlési összejövetelre azért volt szükség, mert a taglétszám meghaladta a 100 főt. Választani kellett a családi ok miatt lemondott elnökségi tag helyett is. Új vezetőségi tagnak Málits Jánost szavaztuk meg egyhangúlag, továbbá a Felügyelő Bizottság elnökének Di Giovanni Vilmost, tagnak pedig Szőke Miklósnét és Almási Györgynét.
A hivatalos dolgok lebonyolítása után, melyen 66 fő vett részt, elkezdődött az ünnepség. Először Orsika, majd Icuka a magukkal hozott karácsonyi versekkel tették ünnepélyessé a hangulatot. A megrendelt szendvicseket, a magunkkal hozott sütemények és italok varázsolták otthoniassá. Mindenki nagyon örült a vezetőség által összeállított ajándéknak.
Jó hangulatban telt el az idő, majd szeretetben gazdag karácsonyt és boldog új évet kívántunk egymásnak. Találkozunk 2018. január 04-én.

B.Ú.É.K. 2018.